Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

 

 

Anasayfa
         
              
 Hakkımızda
 Gönye İnşaat ve Ticaret Ltd. ŞtiGönye İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. ticaret hayatına; 1996 yılından itibaren inşaat sektöründe faaliyet yürüten İnş. Yük. Mühendisi METEHAN ŞAHLAN ile İnş. Müh. BURAK NUR'un bilgi birikimi ve tecrübesini birleştirerek 2004 yılı Ocak ayında inşaat sektörünün çeşitli alanlarında hizmet vermek üzere şirketin kurulumunu sağlaması ile başlamıştır.


Kuruluşumuzdan bu yana, başarı ve güven sağlayan hizmet kalitemizle yurt içinde bir çok proje tamamlanmış olup halihazırda çeşitli projelere devam edilmektedir.
 

 Hedeflerimiz


Firmamızın ana hedefi tüm gereksinimlerinize cevap vererek, tekrar edecek işlerinizde de sizlerin yanında yer almaya devam etmektir. Ev ve işyerlerinizdeki mobilya ve dekorasyon işlerinizde amacımız sizlere rahat ve kullanışlı bir ortam şağlamaktır. Firmamız kaliteli işçilik, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bu anlayışımız ışığında hedefimiz her zaman mimari çizim ve uygulamalarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmektir.
 

 İlkelerimiz

 


- Zamanında teslimatla beraber kaliteli ve güvenilir hizmet ana ilkemizdir.


- Farklı detay çözümleri sunabilen, bütçenize göre alternatifli projeler üretmeye devam eden bir firma olmaktır.


- Sizlere sunduğumuz ürünlerin yıllar sonra bile devamlılık ve teslim garantisi vardır.


- İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda hizmet kalitemizi arttırmak için, sürekli gelişme göstererek, günümüz rekabet koşulları içinde müşteri porföyümüzü genişletmektir.

- Tüm projelerin başlangıç noktası müşteri ihtiyaç ve özlemlerini anlamak için sıkı çalışmak, bütçesel ve teknik kısıtlamaları saptamaktır.

 

 

(C) 2009 www.gonyeinsaat.com