Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

 

 

Anasayfa

         
              
 Hakkımızda
 2. Ahşap

Ahşabın sıcaklığını ve sağlığını ve doğal organik güzelliğinden gelen şıklığını kullanarak hayalinizde canlandırdığınız ürünlerin tasarımları ve ölçülendirilmesini yapıyoruz. Böylelikle yaşadığınız mekanı size özel kılan en uygun tasarım, imalat ve montajını gerçekleştiriyoruz. Dileyin hayalinizdeki ürünlerin gerçeğe dönüştürelim.

Mobilya üretimimiz; mutfak dolapları, vestiyerler, banyo dolapları, elbise dolapları, raylı dolaplar, amerikan panel kapılar ve her türlü iç ve dış mekan ahşap dekorasyon ünitelerinden oluşmaktadır. Mobilya grubunda direkt olarak tüketicilere ve son kullanıcılara yönelik mimari projeler hazırlanmakta ve gelen talebe göre her türlü özel imalat firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Ülkemize has yapı tarzları, modüler yani hazır mobilya kullanımına karşı olumsuzluklar içermektedir. Bu nedenle ya alınan mobilyaların tadilatı gerekecek ya da oda ölçülerine uyumsuz mobilyalar ortaya çıkacaktır. Ölçülerinize, zevkinize ve tabi ki bütçenize de uygun çözümler öneriyoruz.

 

Ahşap / Mobilya

   

3. Yeni Yapı Teknolojileri >>>

 

(C) 2009 www.gonyeinsaat.com