Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Referanslar

İletişim

 

Anasayfa

         
              
 Hakkımızda
 1. İnşaat Taahhüt

Tüm müteahhitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktayız.

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli personel ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde KALİTEYİ ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA tamamlamaktır.

 

Nova Kalıp Sanayi Fabrika Binası

   


 2. Ahşap

Ahşabın sıcaklığını ve sağlığını ve doğal organik güzelliğinden gelen şıklığını kullanarak hayalinizde canlandırdığınız ürünlerin tasarımları ve ölçülendirilmesini yapıyoruz. Böylelikle yaşadığınız mekanı size özel kılan en uygun tasarım, imalat ve montajını gerçekleştiriyoruz. Dileyin hayalinizdeki ürünlerin gerçeğe dönüştürelim.

Mobilya üretimimiz; mutfak dolapları, vestiyerler, banyo dolapları, elbise dolapları, raylı dolaplar, amerikan panel kapılar ve her türlü iç ve dış mekan ahşap dekorasyon ünitelerinden oluşmaktadır. Mobilya grubunda direkt olarak tüketicilere ve son kullanıcılara yönelik mimari projeler hazırlanmakta ve gelen talebe göre her türlü özel imalat firmamız tarafından özenle yapılmaktadır.

Ülkemize has yapı tarzları, modüler yani hazır mobilya kullanımına karşı olumsuzluklar içermektedir. Bu nedenle ya alınan mobilyaların tadilatı gerekecek ya da oda ölçülerine uyumsuz mobilyalar ortaya çıkacaktır. Ölçülerinize, zevkinize ve tabi ki bütçenize de uygun çözümler öneriyoruz.

 

Ahşap / Mobilya

   


 3. Yeni Yapı Teknolojileri

3. 1 Yeni İnşaat Sistemi

İnşaat sektöründeki değişim ve gelişmeler doğrultusunda yeni yapı teknolojilerini yakından takip etmekteyiz.


M2 Emtwo; yalıtım malzemesi olan polistren ile galvanize çelik hasır kullanılarak hazırlanan özel tasarımlı panellere dayalı, depreme dayanıklı, yalıtımlı ve monolitik yeni inşaat sistemidir. Hafif ve kolay uygulanır paneller sayesinde süratliliği ve monolitik yapısı sayesinde ise güvenirliliği açısından üstün bir inşaat sistemidir.

3.2 Dış Cephe Elemanları

Yüksek yoğunluktaki polistren kullanılarak imal edilen Dış Cephe Elemanları; özel malzeme ile kaplanarak kullanıma hazırdır. Hafif olduğundan binaya ek yük getirmediği gibi köşeler, kapı ve pencere kenarlarında ısı yalıtımı sağlar. İleri üretim teknolojisinin sağladığı hız sayesinde, istenilen miktar en kısa sürede teslim edilir.

 

Bina Dış Cephe Kaplama

   
 

(C) 2009 www.gonyeinsaat.com